top of page
membrane.jpg

Membran Tamiri

 

Membran switch, normalde açık bir devre ile kullanılan bir ön panel cihazıdır. Polyester üzerine basılmış görsel ve iç katmanlardan oluştukları için membran switchler olarak adlandırılırlar.

Bir membran switchin nihai amacı, bir operatörün bir ekipman, alet veya makine parçasıyla iletişim kurmasını sağlayarak insan ve makine arasında arayüz görevi görmektir.

Sanayide bir çok makinada ve cihazda membrane tuş takımları kullanılır. 

Membrane tuş takımları kullanım ortamlarına göre arıza yapabilir.

Membran cihazınız veya elektronik kartlarınız  mı arızalı ?
 

Uygun fiyata hızlı tamir ettirmek mi  istiyorsunuz ?

Günümüz teknolojisinde endüstriyel ortamlarda hemen hemen her cihaz üreticisinin kullandığı membrane switch ve panel etiketlerin, müşteri portföyünü özellikle otomasyon, elektronik ve makina imalatı alanında hizmet veren firmalar oluşturmaktadır. 

 

Gest Elektronik olarak arızalı membran cihaz veya kartlarınızı; fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz andan itibaren en kısa sürede tamir edip ve kontrollerini yapıp size ulaştırıyoruz.
 

Membran tuş takımı tamiri

Arıza tespit ücretimiz yoktur.

Scheller, Dornier, KEBA, Suessen, Zinser gibi çeşitli marka tekstil makineleri, Siemens gibi çeşitli marka HMI paneller, laboratuvar cihazları ve farklı kontrol üniteleri için kullanılan yedek membran tuş takımı  klavye – keyboard ların tamirini gerçekleştirmekteyiz

 

Arızalı membran tuş takımınızı bize tamir için Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.Yerinde servis hizmetimiz vardır.

bottom of page