top of page
abb 2.jpg
abb 1.jpg

Abb teknik servisi

ABB servisi olarak öncelikle sürücüdeki arızaların doğru olarak tespit edilmesini sağlıyoruz. Bunun için uygulanan farklı testler söz konusudur ve bu testler sonucunda arıza net olarak tespit edilir. Daha sonra ise sorunun durumuna göre farklı arıza giderme yöntemleri kullanılır ya da parça değişimi ile sorun çözülür. Burada kullanılan yedek parçaların tamamı orijinal olup, sürücü içindeki sorunu tam olarak çözer. ,

Abb Arıza kodları sürücü parametre ayarları ve teknik destek için bizden hizmet alabilirsiniz.

Arıza kodları parametre ayarları ve teknik destek için bizden hizmet alabilirsiniz

 

Firmamizda Abb marka urunlerinde tamiri hizli ve garantili bir sekilde yapilmaktadir.

Tamir ettigimiz Abb cihazlar

Abb Motor sürücüler

Abb Inverterler

Operator paneli ve HMi

Endustriyel PC

Elektronik Kart

Gösterge 

Plc  gibi bir cok farkli endustriyel cihazlarda tamir yapmaktayiz

Abb Motor sürücü tamiri

ABB, endüstriyel dijitalleşmenin geleceğini yazmak ve değer yaratmak için kamu, sanayi, ulaşım ve altyapı sektöründeki müşterileri ile yakın işbirliği içerisinde çalışan öncü bir teknoloji lideridir. Bu nedenle pek çok alanda kullanılan Abb sürücü, içerisinde bulunduğu sistemi daha işlevsel hale getirir. Bu sistemlerden bazıları taşıyıcı bantlar, pompa uygulamaları ve fan düzenlemeleridir. Bunun dışında farklı sistemlerdeki motorların hızları ve torklarının ayarlanmasında söz konusu sürücüler etkili sonuçlar verir. Bu nedenle söz konusu sürücüler kolay mühendislik uygulamasının bir sonucu olup, çok ciddi kolaylıklar sağlar. Bunların düzenli olarak işlevini yerine getirmesi için Abb sürücü servisi tarafından verilen hizmetlerin çok büyük bir önemi vardır. Bahse konu hizmetler sayesinde Abb sürücü tamiri ve diğer ihtiyaçları etkin bir şekilde karşılıyoruz.

Şirketimiz, pazardaki müşterilere sunduğumuz yüksek kaliteli tamir servisleriyle tanınır. En önemlisi müşterilere sunduğumuz Abb Sürücü Onarımı, pazarda talep üzerine yüksek ve bu tür onarımlarla başa çıkma konusunda eğitimli, yetenekli ve kalifiye profesyoneller tarafından müşterilere zamanında sunulmaktadır. Çünkü bu hizmetler müşterilere piyasada oldukça makul fiyatlarla sunulmakta ve müşteri özelliklerine göre sunulmaktadır.

Abb Sürücü tamiri
Öncelikle sizlere sunmuş olduğumuz Abb sürücü tamiri garantilidir. Sürücü üzerinde gerçekleştirilen tamir işlemi 6 ay garantili olup, aynı sorunun bu süre içinde tekrarlama halinde ücretsiz olarak bu sorunu çözüyor ve sizlerin bu noktada mağduriyet yaşamamasını sağlıyoruz.

Bu nedenle ABB sürücü servisi olarak öncelikle sürücüdeki arızaların doğru olarak tespit edilmesini sağlıyoruz. Bunun için uygulanan farklı testler söz konusudur ve bu testler sonucunda arıza net olarak tespit edilir. Daha sonra ise sorunun durumuna göre farklı arıza giderme yöntemleri kullanılır ya da parça değişimi ile sorun çözülür. Burada kullanılan yedek parçaların tamamı orijinal olup, sürücü içindeki ABB sürücü tamiri kapsamında verdiğimiz diğer hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

Parametre ayarlarıAbb sürücü tamiri
Parametre yedeklenmesi
IO kart onarımı
Haberleşme port onarımı
Fan değişimi
Periyodik bakım
IGBT Değişimi
Gate Sürme Devre onarımı
Kozmetik Temizlik
SMPS onarımı
Radyatör Kanal Temizliği
Abb sürücü modelleri
abb sürücü teknik servisi

ABB servisi

ACS55 Tamiri
ACS100 Tamiri
ACS140 Tamiri
ACS150 Tamiri
ACS300 Tamiri
ACS310 Tamiri
ACS350 Tamiri
ACS355 Tamiri
ACS380 Tamiri
ACS400 Tamiri
ACS510 Tamiri
ACS600 Tamiri
ACS800 Tamiri
ACS810 Tamiri
ACS850 Tamiri
ACS880 Tamiri

Abb teknik Servisi

Abb marka cihazlarinizi bize ucretsiz olarak türkiye'nin heryerinden YURTICI KARGO ile gönderebilirsiniz.

Tamir, Onarim veya Servis icin Hemen Arayin : 0212 243 10 62

bottom of page