HAKKIMIZDA

    Şirketimiz 1983 yılında elektronik mühendisliği temelli olarak İstanbul'da kurulmuştur.İlk yıllarında elektronik sektörünün çeşitli dallarında gerek üretim gerek hizmet açısından boy göstermiştir.Geçen süre içinde Elektronik tamir sektöründe kendini geliştirmiş ve bu konuda iş makinesi kontrol sistemlerinden güç kaynaklarına, motor sürücülerden ses sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazeye sahip olup Türkiye'nin en tecrübeli ve başarılı elektronik firmalarından biri olmuştur.Türkiye dışında  Bulgaristan , Gürcistan , Irak ,vs  gibi komşu ülkelerede hizmet vermekteyiz.

      

       Müşterilerden gelen talepler doğrultusuyla. 2020 yılında Kocaeli'nde SÖZER MAKİNA, Bursa'da O-MEGA OTOMOTİV ve istanbul Yenibosna'da  EREN DERİ bünyesinde kurulacak olan laboratuvarlarımızda sizlere hizmet vereceğiz.

     Amacımız her zaman teknolojiye ve çağa ayak uydurup,sahip olduğu bilgi birikimi, dökümantasyon arşivi, konularında deneyimli ve eğitimli personeli ve teknik imkanlarıyla müşteri sorunlarına uygun ve kalıcı çözümleri en kısa zamanda bulmaktır.Ülkemizin elektronik parçada yurt dışına olan bağımlılığını azaltmayı kendimize amaç edindik.

Yaptığımız yatırımlarla tamir ettiğimiz elektronik ürün yelpazelerini arttırıyoruz.Ayrıntılı bilgilere  aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz .

Gest Elektronik Tamir ettiği markaların türkiye yetkili servisi değil özel servisidir.Arıza hata kodları parametre yedekleme konularında bizden teknik destek alabilirsiniz.

© 2018 Tüm Hakları Gest Elektronik Ltd. Şti.' ye aittir. -CH-

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon