Endüstriyel Pc Tamiri

Endüstriyel Bilgisayarınız veya elektronik kartlarınız mı arızalı ?

Uygun fiyata hızlı tamir ettirmek mi  istiyorsunuz ?

Endüstriyel bilgisayar ortamlarda karmaşık makine ağlarının kontrolünde veri toplama, görüntü tanıma, hareket kontrolü, karmaşık veri analizi ve SCADA gibi kontrol, test ve otomasyon uygulamalarında sabit olarak konumlandırılmış olan ve aslında standart bir PC olup, özel kullanım amacına göre yapılandırılmıştır.Bu tip endüstriyel bilgisayarların iç ve dış ortamı birbirinden özenle yalıtılır.

Endüstriyel bilgisayarların;  dokunmatik cam değişimi, membran tuş takımı değişimi,  lcd ekran değişimini ve kart tamirlerini yapıyoruz.

Gest Elektronik olarak arızalı Endüstriyel Bilgisayar veya kartlarınızı; fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz andan itibaren en kısa sürede tamir edip ve kontrollerini yapıp size ulaştırıyoruz.
Arıza tespit ücretimiz yoktur.

Tamirini Yaptığımız Bazı Endüstriyel Bilgisayar Markaları

 

- BECKHOFF
- Xycom
- Hercules
- Omron
- APC
- Advantech
- Kontron

- Artech

 Arızalı  Endüstriyel PC elektronik parçalarınızı veya cihazınızı bize tamir için Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.Yerinde servis hizmetimiz vardır.

Gest Elektronik Tamir ettiği markaların türkiye yetkili servisi değil özel servisidir.Arıza hata kodları parametre yedekleme konularında bizden teknik destek alabilirsiniz.

© 2018 Tüm Hakları Gest Elektronik Ltd. Şti.' ye aittir. -CH-

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon