top of page
frekans konvertörü.png

Frekans Konvertörü Tamiri

Frekans Konvertörünüz veya inverteriniz mi arızalı ? 
Uygun fiyata hızlı tamir ettirmek mi  istiyorsunuz ?

 

Gest Elektronik olarak arızalı frekans konvertörü cihazınız veya kartlarınızı; fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz andan itibaren en kısa sürede teknik servislerimizde tamir edip ve kontrollerini yapıp size ulaştırıyoruz.
Arıza tespit ücretimiz yoktur.

Frekans konvertör ve inverter tamiri bizim işimiz. Bir çok farklı markaya hizmet vermekteyiz.

Frekans konvertörü ve invertörü arıza sebepleri

Modern frekans invertörleri, bazen arızalanan veya periyodik bakım gerektiren sofistike ancak sağlam elektronik cihazlardır. Motorları kontrol eden frekans invertörlerinin arızalanmasının en yaygın nedenleri şunlardır: frekans invertörünün bileşenlerindeki fabrika kusurları ve montaj teknolojisindeki kusurlar. Bu genellikle operasyonun başlangıcında gerçekleşir ve üretici veya perakendeci tarafından garanti kapsamında onarılır; zorlu çalışma koşulları. Çoğu zaman, bu tür ekipmanlar üretici tarafından önerilenlerden farklı olabilecek koşullar altında çalıştırılır. Bu, elektronik bileşenlerin daha ağır çalışmasına ve arızalanmasına neden olur. Bunlar arasında yüksek nem koşullarında, tozlu koşullarda, önerilen aralığın dışındaki yüksek veya düşük sıcaklık değişimlerinde, ortam havasındaki aşındırıcı gazlar ve parçacıklar bulunur; düşük kaliteli güç kaynağı. Esas olarak besleme voltajı kararsızlığına bağlı olan frekans çevirici arızasının en yaygın nedenlerinden biridir

Tamirini yaptığımız bazı Frekans Konvertörü Markaları

 

- Telemecanique
- Danfoss
- ABB
- Fanuc
- Enda
- Lenze
- Siemens
- Mitsubishi
- Baumuller
- Panasonic
- Möeller
- Sew eurodrive
- Heidenhain
- Medel
- Vacon
- Omron
- Control Techniques

Frekans inverteri teknik servisi 

Arızalı frekans konvertörü elektronik parçalarınızı veya cihazınızı bize tamir için Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.Yerinde servis hizmetimiz vardır.

- Keb
- Gefran
- Yaskawa
- Rexroth
- Emerson
- Teco
- Ls
- Leroy Somer
- Toshiba
- Baldor
- Bosch
- Delta
- Allen Bradley
- Parker 
- Rexroth

bottom of page